İNTERNET MAĞAZAMIZ AÇILDI...!
Aydınel »

Blog

Paylaş | Aydınel
Su Jeti Kesim Artık Hizmetinizde Su Jeti Kesim Artık Hizmetinizde | Aydınel
SU JETİ KESİMİ NEDİR? Su Jeti Kesimi mermer, granit, bakır, cam, pleksi, kauçuk, paslanmaz çelik, paslanmaz sac gibi malzemelerin bilgisayar tabanlı makinelerde çok büyük basınçlı su ile kesilmesi işlemidir. Kalınlıkları 0.1 mm den 200 mm ye kadar sert veya yumuşak tüm materyallere, farklı çaplar arasında su veya su-abrasiv karışımının çok yüksek hızla ve yüksek bir basınçla (bar) malzeme üzerine püskürtürek su ile gerçekleşen bir kesme işlemi uygulanır. Su jeti teknolojisi ile metaller ısınmadan, sertleşmeden, şişmeden ve deforme olmadan kesilebilir. Bilgisayarda tasarımı yapılan görsel şekiller, Su jeti ile kusursuz ve çapaksız bir şekilde materyallere uygulanır ve kesilir. Su jeti ile kesim hızlı ve ekonomiktir. Kesim sonrası kenarlar temiz ve oldukca keskindir. Su jeti kesimi sırasında sıcaklık oluşmaz ve bu en büyük avantajlardan biridir. İşlem sonrası ürün kenarları sorunsuz ve pürüzsüz olduğu için fazla işçilik talep etmiyor. Su Jeti kesiminin avantajlarından biri de malzemenin makina ile aynı düzlemde olmasıdır ki, bu da manuel yüklemeyi ve boşlatmayı kolaylaştırıyor.
18-22 Haziran 2019-Tüyap Yapı Fuarı 18-22 Haziran 2019-Tüyap Yapı Fuarı | Aydınel
DAVETLİSİNİZ; 42.Yapı Fuarı Tüyap-Büyükçekmece de 18-22 Haziran 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek,sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Salon: 3 Stand: B 430
Ilgaz Mountain Resort Hotel Ilgaz Mountain Resort Hotel | Aydınel
Başlangıç Tarihi :Ocak 2015 Bitiş Tarihi : Ocak 2016 Kullanlılan Ürünler ve Metrajları ;   6.000m2 Hekimboard Kullanılmıştır. 12mm Hekimboard Düz Dış Levha 12mm Hekimboard Ahşap Desenli Dış Levha   Ferko tarafından Ilgaz Dağı’nda inşaa edilen, 261 oda ve 538 yatak kapasitesine sahip projesinde, Türkiye’nin ilk otoklavlı fibercement levha üreticisi olan Hekim YAPI A.Ş.’ nin HekimBoard markalı doğal çimento levhalarını tercih etti. Bölgede kayak turizmini geliştirmek, Ilgaz’ı dünyaya tanıtmak hedefi ile yola çıkan Ferko, proje cephelerinde kullandığı malzeme dili ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Projenin milli park içerisinde yer alan tek otel olması; sağlığa zararlı hiçbir madde içermeyen ve A1 sınıfı yanmaz özellikli Hekimboard levhaların özellikle tercih edilme nedeni oldu. Proje dış cephesinde düz ve ahşap desenli olmak üzere, toplam 6.000 m2 Hekimboard levha kullanılmıştır.
Ferit Meriçten Ortaokulu Ferit Meriçten Ortaokulu | Aydınel
Başlangıç Tarihi :Mayıs 2017 Bitiş Tarihi : Eylül 2017 Kullanlılan Ürünler ve Metrajları ;   6.000m2 Hekimboard Kullanılmıştır. 12mm Hekimboard Düz Dış Levha 12mm Hekimboard Ahşap Desenli Dış Levha   Ferit Meriçten Ortaokulu Projesi’nde; Türkiye’nin ilk otoklavlı fibercement levha üreticisi olan, Hekim Yapı A.Ş.’nin HekimBoard markalı doğal çimento levhaları tercih edilmiştir. Göktürk’te 2017 yılında kapılarını öğrencilerine açan Ferit Meriçten Ortaokulu, mimari cephe konseptini HekimBoard markalı fibercement levhalar ile tasarlayarak estetik bir görünüm kazanmıştır.
E-Posta Bültenimize Kayıt Olmak İster Misiniz?

E-Bültenimize kayıt olun, indirimlerden ve fırsatlardan önce siz haberdar olun.

Copyright 2021. Aydınel İnşaat ve Yapı Malzemeleri
Designed By Alaturkad Dijital
Alaturka Dijital