İNTERNET MAĞAZAMIZ AÇILDI...!
Aydınel »

Ödüller

Paylaş | aydinel

En İyi Uygulama Ödülü
2006 yılında Hekim Holding iştiraki olan Hekim Yapı tarafından düzenlenen En İyi Uygulama Ödülü, Aydınel İnşaat ve Yapı Malz. Ltd. Şti.’ne layık görüldü.

En İyi Uygulama Ödülü
2007 yılında Hekim Holding iştiraki olan Hekim Yapı tarafından düzenlenen En İyi Uygulama Ödülü, Aydınel İnşaat ve Yapı Malz. Ltd. Şti.’ne layık görüldü.

En Yüksek Ciro Ödülü
2008 yılında Hekim Holding iştiraki olan Hekim Yapı tarafından düzenlenen En Yüksek Ciro Ödülü, Türkiye 2.si olarak Aydınel İnşaat ve Yapı Malz. Ltd. Şti.’ne layık görüldü.

En Yüksek Ciro Ödülü
2009 yılında Hekim Holding iştiraki olan Hekim Yapı tarafından düzenlenen En Yüksek Ciro Ödülü, Türkiye 2.si olarak Aydınel İnşaat ve Yapı Malz. Ltd. Şti.’ne layık görüldü.

En İyi Uygulama Ödülü 
2015 yılında Hekim Holding iştiraki olan Hekim Yapı tarafından düzenlenen En İyi Uygulama Ödülü, Aydınel İnşaat ve Yapı Malz. Ltd. Şti.’ne layık görüldü.

En İyi Uygulama Ödülü 
2016 yılında Hekim Holding iştiraki olan Hekim Yapı tarafından düzenlenen En İyi Uygulama Ödülü, Aydınel İnşaat ve Yapı Malz. Ltd. Şti.’ne layık görüldü.

En İyi Uygulama Ödülü 
2018 yılında Hekim Holding iştiraki olan Hekim Yapı tarafından düzenlenen En İyi Uygulama Ödülü, Aydınel İnşaat ve Yapı Malz. Ltd. Şti.’ne layık görüldü.

E-Posta Bültenimize Kayıt Olmak İster Misiniz?

E-Bültenimize kayıt olun, indirimlerden ve fırsatlardan önce siz haberdar olun.

Copyright 2021. Aydınel İnşaat ve Yapı Malzemeleri
Designed By Alaturkad Dijital
Alaturka Dijital