İNTERNET MAĞAZAMIZ AÇILDI...!
Aydınel »

Tarihçe

Paylaş | aydinel

1983 yılından beri inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız, kuruluşundan beri bu sektörde geçirmiş olduğu 36 yılında inşaat grubu boya ve kimyasalları üretimi ile başladığı imalat faaliyetlerine, 1991 yılından itibaren boya ambalajları üretimini de dahil etmiş, bu alanda Türkiye’nin önde gelen boya fabrikalarının uzun süre tedarikçiliğini sağlamıştır. 2001 yılında boya üretimi ve ambalaj sektöründeki faaliyetleri sona erdirerek yine inşaat sektöründe dış cephe kaplamaları alanında faaliyetlerine devam etmektedir.

Firmamız 2004 yılında Hekim Holding’in Fibercement üretimine başlaması ile beraber tamamen bu alana odaklanarak o tarihten bu yana Fibercement levhanın tanıtımı, uygulanması ve satışı konusunda önemli bir mesafe almış ve bu alanda çok önemli projelere imza atmıştır.

Hekim Holding bünyesindeki Hekim Yapı’nın Trakya Bölge Satış ve Uygulama Bayisi olan Aydınel İnşaat, konusunda deneyimli ve uzman uygulama ekipleriyle özellikle uygulama alanı Hekimboard, Fibercement levhalara gelişmiş modern CNC makineleri ile yeni formlar vererek alanında farklı projelere imza atmıştır.

21. yüzyıl Türkiye’sinin çağdaş konutlarının ve binalarının öncelikli tercihi olmaya aday Fibercement levhalarla kaplanmış cepheler, yavaş yavaş alışılmışın dışındaki uygulamalarla kendini göstermeye başladı.

Cephe kaplama sektöründe kısa zamanda Türkiye’mizin önde gelen inşaat kuruluşu olmayı başaran firmamız, proje çalışmalarıyla da bu sektördeki farklılığını ortaya koymuştur.

Yurtdışında da Fibercement ürünlerinin tanıtımını ve uygulamasını yapan Aydınel İnşaat, halen başta Bulgaristan ve Ukrayna olmak üzere faaliyetlerine devam etmektedir.

E-Posta Bültenimize Kayıt Olmak İster Misiniz?

E-Bültenimize kayıt olun, indirimlerden ve fırsatlardan önce siz haberdar olun.

Copyright 2021. Aydınel İnşaat ve Yapı Malzemeleri
Designed By Alaturkad Dijital
Alaturka Dijital